O mně
Mé jméno je Kateřina Smeliková a ve světě designu mě můžete sledovat pod jménem Kathy nebo KathyDesign. Narodila jsem se 17. června 1990 ve znamení blíženců v Olomouci. Celé dětství jsem prožila v Bruntále až do té doby, kdy jsme se s přítelem v roce 2009 přestěhovali do Brna kvůli studiu na vysoké škole. Mám dvě děti Danečka a Emičku a v roce 2022 jsme se přestěhovali s rodinkou do našeho baráčku v Braníškově.


V roce 2009 jsem vystudovala Obchodní akademii a Střední zemědělskou školu v Bruntále obor ekonomické lyceum. Poté jsem studovala rok na VUT v Brně obor Systémové inženýrství a informatika. I přesto, že mě studium bavilo jsem se rozhodla jít jinou cestou.


Od roku 2010 jsem 4 roky pracovala jako administrativní pracovník / operátor. V roce 2014 jsem navíc získala zkušenosti s finančním poradenstvím. 


Grafickému designu se věnuji od června 2014. V říjnu 2014 jsem úspěšně absolvovala kurz ,,Pracovník grafického studia (Adobe produkty)" ve školícím centru Nicom a.s. Kurz mi značně pomohl rozšířit své znalosti v tomto oboru.

V současné době jsem grafička otevřená novým příležitostem.


Mezi mé záliby patří lyžování, plavání, seriály, vaření, rodina, přátelé a  grafika.


Vytvořím pro vás design pro web, eshop, logo, reklamní a firemní tiskoviny (vizitky, letáky, firemní papír,...). Mimo jiné jsem schopna zajistit i kompletní naprogramování a nasazení webu.


Můžete mě sledovat také na facebooku, kde naleznete s předstihem mé reference, novinky a aktuální projekty, na kterých pracuji.

NEVER STOP DREAMING!